MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 9581093
nr 958 1093
Taburett
Sengustaviansk, signerad ES (Ephraim Ståhl (1767-1820), längd: 44 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:15:24
2.600 kr
3.600 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
27 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska